Služby

SAMOTNÝMI PRODUKTY KLEENTEK TO NEKONČÍ. VYUŽIJTE NAŠICH PROFESIONÁLNÍCH SLUŽEB A ZÍSKEJTE TAK Z KLEENTEKU MAXIMUM.Servisní čištění olejů

NABÍZÍME PRONÁJEM PŘÍSTROJŮ I ODBORNÉ KONZULTACE

Nabízíme pravidelné čištění olejových systémů strojů a zařízení za provozu. Rozsah čištění doporučíme na základě posouzení souboru provozních vlivů. Naši specialisté Vás rádi navštíví a prodiskutují Vaše potřeby. Následně navrhnou ekonomická řešení a zajistí odstranění problémů strojů a zařízení.


Servisní odlučování vody z olejů

KROMĚ PRONÁJMU A KONZULTACÍ NABÍZÍME I ŘEŠENÍ KRIZOVÝCH SITUACÍ

Servisním nasazením přístrojů DH odstraníme vodu z oleje bez přerušení provozu stroje. Voda v oleji je nechtěnou přísadou, která působí korozivně.Urychluje „stárnutí“ oleje a zeslabuje účinek přísad. Již velmi malé množství např. zkracuje životnost ložisek deset až několik setkrát.


Laboratorní rozbory olejů

PODÍVÁME SE VAŠIM OLEJŮM NA ZOUBEK

Sledování stavu stroje pomocí sledování stavu oleje – zjištění obsahu prvků, laboratorní rozbory olejů a maziv, jeho další použitelnost, zařazení do třídy čistoty. Služby zahrnují vstupní kontrolu nových olejů, provozní zkoušky olejů, stanovení obsahu kovů a prvků či velikosti a množství nečistot a zařazení oleje do třídy čistoty.


Školení a vzdělávání

Školení a vzdělávání STAŇTE SE ODBORNÍKY NA STRATEGII NULOVÝCH PORUCH

Mezi naše činnosti patří i lektorská činnost, naše kurzy a školení jsou zaměřené na oblast tribologie a problematiku údržby hydraulických systémů. Doporučujeme kurzy a školení v oblasti průmyslové mobilní hydrauliky přímo na vašem pracovišti. Program kurzu je možné sestavit na základě vašich požadavků. Součástí kurzů jsou odborné příručky zpracovávané pro každý kurz individuálně. Tribotechnika je medicínou strojů a zařízení, pomáhá odhalovat, definovat a hlavně napravovat problémy, my vám pomůžeme v jejich řešení.


Partnerské poradenství

O NAŠE ZKUŠENOSTI SE S VÁMI RÁDI PODĚLÍME

Na základě mnohaletého výzkumu japonské mateřské firmy a provozních zkušeností nabízíme otevřenou, objektivní a snadno ověřitelnou komunikaci se zákazníkem. Cílem je zabezpečení takového stavu a kondice oleje, aby byla docílena v co nejkratším čase co nejvyšší efektivita výroby. Nabízíme a zabezpečíme japonskou strategii nulových poruch.

Jsme flexibilní, nabízíme nové možnosti použitím špičkových technologií, zabezpečíme kvalitní služby. Jsme otevřeni předání svých znalostí v oblasti aplikací olejů a posouzení vhodnosti použití. Pomocí tribodiagnostiky umíme sledovat stav strojů a jejich opotřebení (bezdemontážní diagnostika) a predikovat budoucí poruchy.


Podpora a servis

7 DNÍ V TÝDNU, 24 HODIN DENNĚ

Dostupnost je běžně poskytována 7 dnů v týdnu v potřebném a požadovaném rozsahu. Stojíme u svých zákazníků a jsme jim vždy nápomocni při odstraňování negativních projevů strojů. Zákazníkovi předáváme objektivní informace.