Reference

O KLEENTEKU BYCHOM TOHO MOHLI NAPOVÍDAT MNOHO. VŽDY NÁM VŠAK UDĚLÁ RADOST, KDYŽ NAŠE SLOVA POTVRDÍ NAŠI ZÁKAZNÍCI.
Bc. Jáchym Vágenknecht
VEDOUCÍ PROJEKTŮ, DENSO MANUFACTURING CZECH S.R.O.

S přístupem a dlouhodobou spoluprací s firmou KLEENTEK jsme velice spokojeni. Pomohla nám vyřešit dlouhodobé problémy našeho provozu, zvedla se kvalita našich produktů a zároveň nám jejich zařízení ušetřilo mnoho starostí, které bychom museli v budoucnu řešit, což by stálo nemalé finanční prostředky. Upřímně řečeno bez jejich zařízení si naši činnost už nedovedeme přestavit. Na KLEENTEK se můžeme kdykoliv obrátit s jakýmkoliv problémem filtrace kapalin a víme, že se nám dostane seriózního jednání a hlavně řešení. Také oceňujeme možnost zapůjčit si navrhované přístroje a vyzkoušet je v našem provozu. Jsme si tak jistí, co kupujeme.
Ing. Roman Müller
VEDOUCÍ PROJEKTŮ, DENSO MANUFACTURING CZECH S.R.O.

Přístroje Kleentek používáme od roku 2005. Chtěli jsme hlavně snížit spotřebu hydraulických olejů. Postupně se ale ukázalo, že práce s čistým olejem významně šetří náklady na prostoje a náhradní díly. Zavedením pravidelného analyzování olejů jsme navíc schopni předem odhalit blížící se poruchu lisů, což se opět podílí na úspoře nákladů.
Previous slide
Next slide

Kdo používá Kleentek?

VSTUPTE DO DOBRÉ SPOLEČNOSTI

Na trhu působíme od roku 1993 a za tu dobu jsme pomohli mnoha společnostem dosahovat lepších výsledků při dosahování nižších nákladů. Záleží nám na dlouhodobém partnerství a individuálním přístupu ke každému zákazníkovi.

Chcete snížit své náklady?

Pokud si nejste jistí, zda by vám investice do technologie Kleentek přinesla užitek, nechte si zdarma provést analýzu nákladů. Zjistíte, jaká je skutečná návratnost této investice. Pak budete mít jasno.