Konference Údržba 2023

„Autonomní údržba a diagnostika zařízení aneb každý má vliv na kondici strojů“

Kdy: 20. - 21. září 2023

Kde: Konferenční centrum AV zámek Liblice


Dovolujeme si Vás i Vaše známé pozvat na tradiční mezinárodní odbornou konferenci Údržba 2023, kde se zaměříme mimo jiné na problematiku autonomní údržby a využití technické diagnostiky v oblasti údržby strojů a zařízení.

Na konferenci se můžete setkat s našimi kolegy, budou tu pro Vás u firemního stánku KLEENTEK po celou dobu konání. Obrátit se na ně můžete se svými dotazy. A určitě se nezapoměňte přijít podívat hned první den na přednášku Milana Soukupa na téma Implementace elektrostatického čištění olejů do Totálně Produktivní Údržby strojů a zařízení.


Připravili jsme pro vás opět bohatý program s přednáškami nejen z oblasti diagnostiky, ale také z dalších oblastí souvisejících s údržbou.

Budete si moci mimo jiné poslechnout příspěvky o robotice, digitalizaci údržby, tribotechnice, energetice, aditivní výrobě, vzdělávání a úloze člověka v procesu údržby a další zajímavá témata.

Technická diagnostika má své nedílné místo v rámci údržby a prolíná se několika jejími systémy,
pomáhá hledat důvody, proč zařízení selhalo (údržba po poruše), pomáhá lépe využít fyzický
potenciál zařízení (údržba podle stavu) a podílí se na sběru dat pro prognózování vývoje
technického stavu strojů (prediktivní údržba). Aby údržba dobře fungovala je vhodné zapojit i další
osoby do údržbářských činností, seřizovače, operátory, protože každý má vliv na kondici strojů a
zařízení.

Cílem konference zůstává pravidelné setkání lidí se zájmem o rozvoj procesů údržby, výměnu zkušeností a dobrých nápadů, s motivací tvořit a být v neustálém kontaktu s dobou.